Witaj w Supress

PHU SUPRESS to producent poduszek ciążowych, ekskluzywnych, do nauki siadania, karmienia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pościeli, wyprawek do łóżeczka, zestawów do wózków, kołysek, kocyków minki, zabawek ekologicznych, ubranek dziecięcych produkowanych z certyfikowanej bawełny i wiele, wiele innych produktów.

Asortyment nasz jest dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów – jakimi są Nasze dzieci. Produkty wytwarzane przez PHU SUPRESS cechuje najwyższa jakość wykonania. Używamy tylko certyfikowanych materiałów! Do produkcji oferowanego asortymentu używana jest 100 % bawełna, polar i dzianina z atestem „TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA-zbadane na substancje szkodliwe”. Wypełnieniem jest antyalergiczna kulka silikonowa i wata silikonowa z niemieckim atestem „TUV Rheinland”.

Zarówno nici użyte do produkcji, tkanina jak i wypełnienie wykonane zostały z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, posiadających Certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Produkty oznakowane znakiem Oeko-Tex® spełniają rygorystyczne, najściślejsze humanoekologiczne wymagania. Oeko-Tex® stawia najsurowsze wymagania wyrobom, które mają kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci. PHU SUPRESS przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin zajmuje się produkcją i projektowaniem swoich ubranek, zabawek i akcesoriów dla dzieci i niemowląt, aby w efekcie końcowym wypuścić na rynek produkt idealnie dopasowany do potrzeb naszych Najmłodszych. Wszystkie produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży.
Właśnie w ten sposób w 2017 r. firma PHU SUPRESS wprowadziła na rynek nowatorski produkt w dziedzinie wielofunkcyjnych poduszek do karmienia KOŁO DO NAUKI SIADANIA, która poza standardowymi funkcjami posiada jeszcze dodatkowe opcje: w pierwszym okresie po porodzie – jako poduszka do karmienia, a w kolejnych miesiącach – jako fotelik do nauki siadania i zabawy. Poduszka KOŁO posiada również zapinany na mięciutki rzep – stoliczek sensoryczny (szeleszczący) co dodatkowo służy rozwojowi dziecka.